BIOQUANT NS

 • Atgūsti enerģiju un dzīvesprieku!
 • Kvalitatīvas asinis – vesels un enerģisks cilvēks!
 • Iepriecini savu ģimeni! Esi vesels!
 • Izbaudi savu dzīvi kvalitatīvi!

Daudzi pētījumi ir pierādījuši, ka gaisma noteiktā enerģijas līmenī var ievērojami ietekmēt jūsu šūnu un audu darbību. BIOQUANT NS ir īpaši paredzēts asins apstarošanai ar gaismu pie 650 nm viļņu garuma, lai ievērojami uzlabotu jūsu asins reoloģiskās (reoloģija = zinātne par plūsmu un vielas deformāciju) īpašības.

Tas, savukārt, ietekmē mikro-cirkulāciju audos, kas nozīmē, ka asins šūnas var vieglāk piegādāt barības vielas un skābekli visām svarīgām ķermeņa daļām. Tas arī uzlabo šūnu atkritumu un oglekļa dioksīda noņemšanu no šūnām.

Šis gaismas pielietojums ir neinvazīvs un pilnībā nesāpīgs, un tas ir vislabāk piemērots lietošanai mājas apstākļos!

BIOquant NS ir tirgus līderis:

 • Vienīgā šāda veida ierīce ar derīgu medicīnisko sertifikātu tirgū
 • Bioloģiskā savienojamība, veiktspēja un drošība, EMS testi
 • Tirgū kopš 2007. gada (trešās paaudzes Bioquant NS modelis kopš 2016. gada)
 • Patentēts deguna aplikators ar optimālām gaismas īpašībām

Regulāri lietojot ierīci, asins reoloģiskās īpašības uzlabos jūsu vispārējo veselību un neitralizēs tādu slimību attīstību, kuras attīstās no sliktām asins reoloģiskajām īpašībām, kā arī uzlabos visu to slimību gaitu, kuru dēļ pasliktinās asins reoloģiskās īpašības.

Labas asinis rada ilgmūžību, labu veselību, vairāk enerģijas un labsajūtu!

BIOquant NS ir paredzēts asins apstarošanai ar lāzeru caur deguna aplikatoru, lai uzlabotu asins reoloģiskās īpašības. 

Mēs iesakām mājās lietot BIOquant NS vienu vai divas reizes dienā 15-30 minūtes katru dienu.

Šī ierīce visvairāk ir nepieciešama cilvēkiem ar šādiem simptomiem un slimībām:

 • Hipertensija
 • Išēmiska slimība
 • Insults
 • Cukura diabēts
 • Čūlas
 • Parkinsona slimība
 • Alcheimera slimība
 • ADHD – uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroms
 • Tromboze
 • Lewyho sindroms
 • Migrēna
 • Kā arī visiem, kas grib veidot profilaksi, lai līdz šādām slimībām nenonāktu

Kontrindikācijas un nepanesamība:

 • Hemorāģiski apstākļi
 • Aktīvās vēža slimības vēža ārstēšanas procesā
 • Grūtniecība
 • Samazināta asins recēšanu

Aknas – mūsu “Ķīmiskā rūpnīca”

Pārtika, kas ir toksiska mūsu aknām, un pārtika, kas tai palīdz attīrīties

Mēs nevaram dzīvot bez aknām. Tā ir visa ķermeņa filtrācijas struktūrvienība un nepieciešama visiem metabolisma procesiem. Aknas ir kā sarežģīta ķīmiskā rūpnīca, kas darbojas 24 stundas. Tas filtrē visu, ko ēdam, dzeram, elpojam, uzklājam uz ādas. Aknas palīdz organismam cīnīties ar infekcijām un toksīniem, palīdz regulēt hormonus.

Aknu funkcijas:

  • žults veidošana un sekrēcija,
  • dalība uzturvielu un vitamīnu metabolismā (piemēram, ūdenī šķīstošo vitamīnu un holesterīna metabolisms),
  • daudzu vielu inaktivācija (toksīni, steroīdi)
  • plazmas olbaltumvielu sintēze (albumīni, sarecēšanas faktori)
  • imunitātes funkcija — to veic sinusoīdu Kupfera šūnas, kuras aktivizē T limfocītu limfokīni. Šīs šūnas ir makrofāgi, kas atbrīvo asins plazmu no kaitīgiem komponentiem
  • glikogēna uzkrāšana, galaktozes un fruktozes pārvēršana glikozē, glikoneoģenēze, daudzu svarīgu ķīmisku komponentu veidošana no ogļhidrātu starpproduktiem
  • piedalās glikozes koncentrācijas regulācijā (paaugstināta līmeņa gadījumā darbojas kā glikozes uzkrājējs, veidojot glikogēnu un pretēji)
  • intensīvi oksidē brīvās taukskābes, veido lipoproteīnus, holesterīna un fosfolipīdu sintēze, ogļhidrātu pārvēršana taukos
  • olbaltumvielu vielmaiņa — aminoskābju deaminēšana, urīnvielas veidošana
  • aknas kalpo kā asiņu depo
  • aknās uzkrājas A vitamīns, lielos daudzumos D un B12 vitamīni un dzelzs feritīna formā.

Aknām pārslodzi dod pārtikas produkti:

 1. Ātrās uzkodas un cepti ēdieni,
 2. spirts un to saturoši dzērieni,
 3. sāls,
 4. mākslīgie saldinātāji (izņemot steviju),
 5. nātrija glutamāts,
 6. gaļa un piena produkti,
 7. gāzēti dzērieni.

Pārtika aknu attīrīšanai:

 1. Bietes,
 2. selerija,
 3. sīpoli un ķiploki,
 4. citronu sula no rīta siltā ūdenī,
 5. artišoki vai artišoku sula,
 6. kokosriekstu eļļa,
 7. kurkumīns.

Kokosriekstu eļļa aknu aizsardzībai

Tīra, neapstrādāta, auksti spiesta kokosriekstu eļļa satur 92 procentus piesātināto tauku. Atšķirībā no citām eļļām šos piesātinātos taukus veido vidējas ķēdes taukskābes. Viņiem ir neparasta ķīmiskā struktūra, kas ļauj ķermenim tos ātri sagremot. Atlikušie tauki vispirms tiek sadalīti gremošanas traktā un tiek nogādāti asinsritē. Kokosriekstu eļļa tiek absorbēta neskarta un nekavējoties nonāk aknās, kur tā tiek izmantota tūlītējai enerģijai. Turklāt kokosriekstu eļļa satur laurīnskābi, kas ir atbildīga par ABL (labā holesterīna) līmeņa paaugstināšanu.

100 g kokosriekstu eļļas uzturvērtība

Ogļhidrāti 0 g
Olbaltumvielas 0 g
Tauki, tai skaitā: 100 g
Piesātinātās taukskābes, tai skaitā: 92 g
       Kaprilskābe 8 g
       Kaprīnskābe 7 g
       Laurīnskābe 47 g
       Miristīnskābe 18 g
       Palmitīnskābe 9 g
       Stearīnskābe 3 g
Nepiesātinātās taukskābes, tai skaitā: 8 g
       Oleīnskābe (Omega 9) 6 g
       Linolskābe (Omega 6) 2 g
       Enerģētiskā vērtība: 900 ckal/3700 kJ

Eksperti uzskata, ka kokosriekstu eļļas (vienīgās, kas satur vidējas ķēdes) patēriņš ir aknu slimību profilakse. Pēc viņu teiktā, tās galvenokārt ir trīs kokosriekstu eļļas funkcijas bāzes:

 1. Vienkārša kokosriekstu taukskābju pārvēršana enerģijā samazina slodzi aknām.
 2. Transportējot kokosriekstu eļļā taukskābes enerģijas iegūšanai, tiek novērsta tauku uzkrāšanās. Atšķirībā no citām eļļām.
 3. Turklāt kokosriekstu eļļai ir pretvīrusu, antibakteriāla un pretsēnīšu iedarbība. Daži eksperti uzskata, ka šīs kokosriekstu eļļas īpašības samazina brīvo radikāļu veidošanos aknās un palīdz iznīcināt mikrobus.

Kurkumīns palīdz aizsargāt aknas

Saskaņā ar pētījumiem Merilendas universitātes slimnīcā, kurkumīns stimulē žults veidošanos žultspūslī. Aknas izmanto žulti toksīnu izvadīšanai. Turklāt žults reģenerē aknu šūnas, kas sadala bīstamās vielas. Tāpēc kurkumīns daudzus gadus tiek izmantots Ājurvēdā un ķīniešu tradicionālajā medicīnā, lai ārstētu gremošanas problēmas un aknu slimības.

 •  Regulāri patērējot kokosriekstu eļļu un kurkumīnu saturošus uztura bagātinātājus, mēs veicinām mūsu aknu darbības uzlabošanu un tādējādi uzlabojam visus vielmaiņas procesus.

Asins reoloģijas koronārā sirds patoģenēzes slimībās*

Turpmākajos gados (rakstu sērijās a-9) tika popularizēta ideja, ka asins viskozitāte ir galvenais faktors asinsrites fizioloģijā un patoloģijā, galvenokārt pateicoties ļoti sarežģītajām visu asiņu reoloģiskajām īpašībām. Tika konstatēts, ka asinis ir trīskāršs tiksotrops šķidrums, kura katra no apakšfāzēm atšķirīgi reaģē uz plūsmu. Asins viskozitāti ietekmē ne tikai plūsmas ātrums, bet arī šo apakšfāžu kvantitatīvie aspekti, t.i., hematokrīts, sarkano šūnu agregācija, sarkano šūnu iekšējā viskozitāte un plazmas viskozitāte. Ja plūsmas ātrums ir gandrīz nulle, asinīm viskozitāte varētu būt no 100 līdz 10000 reizes lielāka nekā ūdenim, ar lielu plūsmas ātrumu tā ir tikai 2–10 reizes lielāka nekā ūdens. Iespējams, ka visievērojamākais asiņu aspekts ir tas, ka tas paliek šķidrs pat pie 95 un 100 procentu hematokrīta.

*Pētijums ko atbalstija Austrālijas Nacionālais Sirds Fonds.

Video par rezultātu

Entry without preview image


Cukurs ir smadzeņu barība – tas tiesa. Taču, vai mūsu smadzenes tiešām ir tik izsalkušas, lai patērētu tik daudz cukura, cik to dara ”vidēji statistiskais” rietumnieks? Atcerēsimies, ka cukuru satur gandrīz ikviens pārtikas produkts, turklāt miltu produkti (ogļhidrāti) gremošanas procesā reducējas arī līdz cukuram.

Cukurs dara resnu – ķermenis nespēj pārstrādāt pārāk daudz cukura, tāpēc tas uzkrājas tauku veidā. Turklāt svara zaudēšanu tas padara vēl grūtāku – ja katru dienu ēdat cukuru, pat vingrošanas zālē pavadītās stundas neliks izzust liekajiem kilogramiem.

Cukurs rada atkarību. Tiklīdz sākat to ēst, ir ļoti grūti apstāties. Tādēļ tik reti var atrast pus izēstu cepumu paciņu. Apturiet šo ciklu, nemaz to nesākot.

Cukurs izsūc no organisma B vitamīnu – jebkurš garīgs, fizisks vai emocionāls stress izvada B vitamīnu no organisma tāpat kā cukurs, un tas rada pārgurumu. Ja stresainu dienu pabeidzat ar cukuru, B vitamīna zudums ir divkāršs. Un jāpiemin, ka bez B vitamīna neuzsūcas praktiski neviens cits vitamīns.
Ķermeņa tauku sadedzināšana ir atkarīga no insulīna līmeņa asinīs. Bet cukurs paaugstina insulīna līmeni, un tas izraisa ātrāku tauku uzkrāšanos. Šis ir patiesais iemesls, kāpēc tik daudziem cilvēkiem rietumu pasaulē ir liekais svars. Cukurs, nevis tauki, dara mūs resnākus. Veselam, slaidam cilvēkam 40% apēstā cukura tiek pārvērsti taukos. Cilvēkam ar lieko svaru – līdz 60% cukura uzreiz pārvēršas taukos un uzkrājas ap gurniem, vēderu un augšstilbiem. Tikai padomājiet par to – 60% no kēksa uzreiz virzās uz jūsu vēderu, gurniem un augšstilbiem, kur tie paliks ļoti ilgu laiku.

Cukurs pazemina enerģijas līmeni – pārstrādāts cukurs strauji palielina cukura līmeni asinīs, sniedzot ātru enerģijas pieplūdumu, kuram drīz seko garš, smags sabrukuma periods, liekot justies nogurušam, izsalkušam un galu galā – resnam.

Read more