Kardiologs Šipoš no Slovākijas iesaka:

BIOquant NS ir medicīniska ierīce, kas ģenerē lāzera gaismu ar noteiktām īpašībām. Lāzera aplikators tiek ievietots deguna dobumā, un lāzera gaisma apstaro sinusa zonu, nervus un asinsvadus šajā apgabalā. Šajā mirklī lāzera gaisma veic asins apstarošanu. Galvenais mērķis ir uzlabot asins reoloģiskās īpašības, t.i paaugstināt eritrocītu elastību un mazināt deformējamību, kā arī nodrošināt vajadzīgo viskozitāti.

Un kuriem pacientiem ir pasliktināta asins reoloģija?

  • pacientiem, kas tiek ārstēti no sirds un asinsvadu slimībām;
  • pacientiem, kuri ārstējas no smadzeņu asinsvadu slimībām;
  • pacientiem, kas tiek ārstēti no neiroloģiskām slimībām;
  • pacientiem, kuri tiek ārstēti no neirodeformācijas slimībām.

Pirms ārstēšanas ar ierīci BIOquant NS tiek veiktas asins analīzes un tad pēc 3 mēnešu procedūrām, atkal tiek veiktas analīzes. Uzlabojumi ir redzami.

Bioquant NS ir Slovākijā ražota medicīnas ierīce , kas Jums uzlabos asins reoloģiskās īpašības, lai uzlabotu vispārējo veselības stāvokli un Jūsu pašsajūtu. Jūs ne tikai iegūsiet enerģiju, bet arī Jūsu šūnas būs vairāk piesātinātas ar skābekli, un uzlabosies Jūsu kognitīvās spējas.

Oficiālais pārstāvis Latvijā, kur var iegādāties BIOQUANT NS medicīnisko ierīci, ir uzņēmums “MEGAZI”, Mob.t.: +37128811853, e-pasts: megazi.info@gmail.com

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *